Кошик
6 відгуків

Димери

Діммер для світлодіодної стрічки

Діммер світлодіодної стрічки є електроприлад, призначений для управління яскравістю світіння лампочок. Використання даного приладу дозволяє заощадити електроенергію і мінімізувати витрати на придбання нових ламп, оскільки за допомогою цього обладнання електроенергія передається при зниженому і максимальній напрузі, що істотно збільшує їх експлуатаційний термін.

Принцип функціонування і різноманітність моделей диммеров світлодіодної стрічки

Діммер працює як реостат. Він включає в себе кілька резисторів, за допомогою яких здійснюється регулювання освітлення. Всі провідники електроструму надають йому певний опір, що вимірюється в Омасі. Чим більше опір, тим менше рівень напруги електроструму.

Розрізняють два типи регуляторів яскравості:

  • Цифрові. У них управління здійснюється за допомогою широтно-імпульсної модуляції, яка являє собою черговість сигналів різної тривалості, що впливає на рівень яскравості.
  • Аналогові. Дані пристрої дають можливість змінювати режими за допомогою збільшення або зменшення напруги.
Кожна з цих різновидів має власні перевагами і недоліками, тому багато виробників часто пропонують аналого-цифрові моделі. Такі пристрої набагато ефективніше аналогових і цифрових апаратів, але ціна їх значно вище.
Подробнее: https://lustra-style.com.ua/ua/c373-dimeri